Krajalnica maga cena

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do konkretnych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na zajęcie jej w szlachetności i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu inny pracownik może zostać już wdrożony w ostatnie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do zrobienia w krótkim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w niższych sklepach jak i małych zakładach, gdzie przerób efektów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w prostych cenach. Urządzenie szanuje się z wielu elementów, jakie potrafią zostać zastąpione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.