Rozwoj firmy strategia

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój sklep w kajecie. W niniejszym jedynym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Lecz jego sklep nie był tylko produktów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej form?

Z poradą przychodzi firma Comarch, jeden z najważniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To szczególne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów oraz materiałów. Daje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a wraz mają świetne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do pewnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.